Promocje

Lanca przegubowa do podlewania

66zł Cena promocyjna 40zł

Nasada prysznica z okrągłym sitkiem prysznicowym


Filtex LAVA 3l     25zł  Cena promocyjna 15zł

Wkład do filtracji biologicznej.

Wkład Lawa wulkaniczna jest doskonałym podłożem dla rozwoju bakterii. Bakterie rozwijające się na jej powierzchni oczyszczają wodę z amoniaku i azotanu tworząc mniej toksyczne azotyny które pobierane są przez rośliny. Lawa zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas (około 12 miesięcy).

Lawa jest w pełni naturalna, nie reaguje z wodą i nie wydziela żadnych toksycznych substancji, jest w pełni bezpieczna dla mieszkańców akwarium.

Należy pamiętać aby płukać wkład w wodzie ODLANEJ z oczka wodnego, aby nie zabijać pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych znajdujących się na jego powierzchni. Zalecamy stosować go jako ostatnie medium filtracyjne. Należy ją przepłukać przed włożeniem do filtra oczka wodnego.


Taśma THERMOPLAST          155zł   Cena promocyjna : 142 zł

Taśmy ogrodzeniowe są innowacyjnym rozwiązaniem, pozwalającym na stworzenie nowoczesnych, estetycznych i funkcjonalnych systemów ogrodzeniowych dla osób pragnących zachować prywatność na terenie posesji, w ogrodzie lub na balkonie.

Taśmy ogrodzeniowe Thermoplast, jako jedyne na polskim rynku, wykonana są z wytrzymałego, biodegradowalnego i odpornego na promieniowanie UV – Polipropylenu. Nie wymagają konserwacji.

Doskonale nadają się do:
  • paneli ogrodzeniowych
  • balustrad balkonów
  • ogrodzeń siatkowych